O HOPE4CHILDREN
   ¯¯¯
¯¯¯¯¯¯ 

Nasza fundacja powstała w 2014 roku. Założyciele to Polacy mieszkający w Niemczech i Polsce, którzy chcą pomagać dzieciom. Na naszej drodze spotkaliśmy ludzi niosących pomoc najmłodszym, w tym osoby współpracujące z dr R.Abrahamem – wybitnym pastorem z Indii, który przynosi nadzieję tamtejszym dzieciom. Świat jest piękny, ale dużo w nim podziałów i nie każde dziecko ma radosne i szczęśliwe dzieciństwo. Wokół nas jest dużo bogactwa, ale i biedy, dużo radości, ale i smutku. Pragniemy, by Ci najmłodsi mieli szczęśliwy start w dorosłe, dobre życie.

Pracujemy charytatywnie. Wykorzystujemy swoje umiejętności i poświęcamy w dużej mierze swój wolny czas na to aby zebrać i przekazać fundusze na pomoc dla dzieci. Wszystkim nie uda się pomóc. Zacznijmy małymi kroczkami. My pomagamy dzieciom zarówno w Polsce jak i w Indiach. Dołączysz do nas?

Fundacja Hope4Children to efekt chęci pomocy dzieciom, które zatraciły lub nawet nigdy nie zaznały radości w swoim domu rodzinnym. Naszą pomoc kierujemy do dzieci biednych, głodujących, porzucanych przez swoich rodziców z powodu skrajnej biedy…

Świat jest piękny, ale dużo w nim podziałów i nie każde dziecko ma radosne i szczęśliwe dzieciństwo. Wokół nas jest dużo bogactwa, ale i biedy, dużo radości, ale i smutku. Pragniemy, by Ci najmłodsi mieli szczęśliwy start w dorosłe, dobre życie.

Nic nie dzieje się bez przyczyny. I nie bez przyczyny na naszej drodze spotkaliśmy dr R.Abrahama – wybitnego pastora z Indii, który przynosi nadzieję tamtejszym dzieciom.

 

indie_mapMimo, iż Indie stają się potęgą światową
każdego dnia umiera tam około 6 tysięcy dzieci poniżej 6 roku życia, a więc ponad 2 mln dzieci rocznie, 46% dzieci jest niedożywionych, przy czym stopień niedożywienia jest większy niż w południowej Afryce. A przecież dzieci te nie są winne temu, że urodziły się w systemie kastowym, w którym zostaną aż do śmierci. Mogą jednak nie być głodne i mieć możliwość rozwoju intelektualnego, co Fundacja Hope4Children chce im zapewnić.

Zwracamy się zatem do ludzi otwartych na pomoc dzieciom. Państwa dar zostanie przekazany na utrzymanie już zasponsorowanych przez nas i wybudowanych wspólnie z innymi – sierocińców oraz szkół w Indiach i na Filipinach, zakup pożywienia dla głodujących dzieci , ich edukację oraz organizację kolonii dla dzieci z Polski.

Więcej o tym, jak można pomóc przeczytasz tutaj:

 

Zapraszamy także do lektury AKTUALNOŚCI, gdzie można przeczytać o projektach Fundacji Hope4Children, jakie udało się zrealizować dzięki Państwa ofiarności.

Dziękujemy za Państwa zaangażowanie i chęć niesienia pomocy dzieciom.

O Hope4Children